Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Trening asertywności najlepszy z Imigomo

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji. Możesz zmienić sposób myślenia i sprawić, że będziesz mieć udane i satysfakcjonujące życie. Zacznij od warsztatów z imigomo.com, gdzie trener rozwoju osobistego pozwoli sformulować ci Twoją własną drogę kariery i rozwoju. Jak się zmotywować, jakimi etapami dochodzić do celu? Imigomo.com generuje raporty monitorujące Twoją bieżącą pracę nad sobą. Udziela Ci wsparcia i porad umożliwiających sukces.

Trening asertywności

W przypadku aplikacji Imigomo masz do czynienia ze skutecznym połączeniem twardej wiedzy psychologicznej i świetnej, intuicyjnej architektury. Ta aplikacja to prawdziwy elektroniczny coach. Z jej pomocą łatwo określisz co chcesz zmienić i czego chcesz się nauczyć. Następnie pomoże Ci ona określić cele i ustalić plan realizacji.

Kolejny krok to implementacja w trakcie której możesz korzystać z danych o postępach (wizualizacje, statystyki) oraz pomocy mentora. Cały proces rozwoju i uczenia został zaprojektowany tak, abyś dobrze się bawił a pokonywanie kolejnych przeszkód przychodziło Ci z łatwością. Imigomo pomoże Ci w działaniu i sprawi, że wejdziesz na wyższy szczebel. Aplikacja nie tylko organizuje ale również motywuje.

Ponadto, kontaktuje z innymi miłośnikami zmiany na lepsze. Jeśli trening asertywności (http://www.imigomo.com/blog/73-asertywnosc-w-pracy-trening-asertywnosci) i rozwój osobisty to kwestie, które są dla Ciebie ważne, to najwyższa pora abyś zdecydował się na Imigomo. Nie warto zwlekać. W końcu najwyższy czas zacząć być liderem i realizować plany.

Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń...