Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Poszukiwanie inwestora-finansowego z pomocą Millennium Bridge Investment

Strona Millenium Bridge

Millenium Bridge

Dodano: 04.06.2016
Millennium Bridge Investment prowadzi działania w zakresie sprzedaży spółek, pośrednicząc pomiędzy kupującym a sprzedającym. Dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu w branży dostarcza klientom zaawansowane rozwiązania dające optymalne efekty.

Oprócz pośrednictwa w sprzedaży spółek Millennium Bridge Investment zajmuje się również pomocą w fuzjach, przejęciach oraz konsolidacjach. Wykonuje wyceny, uczestniczy w negocjacjach, oferuje doradztwo prawne i podatkowe. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.
Więcej o firmie: Poszukiwanie inwestora

Poszukiwanie inwestora

Firmy, którym zależy na znalezieniu inwestora stoją przed dużym wyzwaniem. Na szczęście mogą skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wiedzą jak się to robi. Millenium Bridge to doświadczenie, profesjonalizm i skuteczność (kontrakty o wartości 45 mln euro).

Poszukiwanie dobrego inwestora z nami to proces jasny, szybki i przynoszący wymierne efekty. Po zaprezentowaniu Twojego biznesu i realizacji jego wyceny przejdziemy do działań mających na celu znalezienie odpowiedniego partnera dla Ciebie. W tym celu wykorzystamy sieci naszych kontaktów na całym świecie. Millenium Bridge zajmie się jednak nie tylko znalezieniem inwestora, ale również wesprze Cię w negocjacjach oraz pomoże je sfinalizować. Wszystko po to, abyś osiągnął sukces.

Przejrzystość oraz indywidualne podejście – to właśnie zapewniamy. Ponadto, nasza firma zajmuje się realizacją takich transakcji jak fuzje, przejęcia, sprzedaż akcji czy konsolidacje. Sprawdź szczegóły naszej oferty w sieci, a przekonasz się że jesteśmy w gronie najlepszych.

Podobne firmy

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 10.01.2015
W naszej kancelarii służymy wyspecjalizowaną i w pełni merytoryczną pomocą prawną. Niesiemy wsparcie w krytycznych wypadkach, negocjujemy umowy z kontrahentami, chętnie przygotujemy dowolne...
Strona Raiffeisen Leasing

Raiffeisen Leasing

Dodano: 07.02.2014
Raiffeisen-Leasing Polska S.A. dbając o zadowolenie swoich klientów, do każdego z nich podchodzi indywidualnie, oferując mu to, czego potrzebuje i na takich warunkach, jakie są dla niego...
Strona Winlex

Winlex

Dodano: 15.07.2015