Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Radcy prawni: kancelarie adwokackie w Łodzi

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń prawnych, możemy doradzić każdemu biznesowi w jego problemach. Wykonujemy prowadzenie spraw w sądzie, tworzenie i analizowanie umów cywilnoprawnych, doradzamy w różnych paragrafach ustaw cywilnych i prawa budowlanego. Zapraszamy na stronę internetową.

Radca prawny Łódź

Firma Keller jest nowoczesną kancelaria prawną działającą na naszym rynku, wieloletnie doświadczenie, zaufanie i rozpoznawalność jaką obecnie firma ta osiągnęła pozwala na stałe podnoszenie oferty kierowanej do każdego klienta.

Prawo pracy, spadkowe, gospodarcze i handlowe, zniesienie współwłasności, egzekucja i upadłość, ubezpieczenia, odszkodowania, prawo budowlane, podatkowe wiele elementów z którymi każdy z nas spotyka się w naszym codziennym życiu. Jednak firma Keller oferuje bardzo indywidualne podejście do klienta, zapoznanie się z jego problemami, opiekę prawną polegającą na tłuczeniu danych ustaw, umów, norm jakie powinno spełniać nasze przedsiębiorstwo czy firma. Klient indywidualny także może liczyć na fachową pomoc zarówno w starciu z nieuczciwym pracodawcą, podczas sprawy rozwodowej czy wnioskując o podział majątku czy przyznanie spadku. Życie niesie wiele wyzwań, najważniejsze jednak jest umiejętnie do nich podchodzić.

Keller, to nie tylko radca prawny Keller Łódź, ale także adwokat i prawnik którzy pozwalają na świadome podejmowanie decyzji, rozwiązanie problemów jakie pojawiają się w naszym życiu, ale także reprezentowanie klientów w sposób najlepszy z możliwych.

Podobne firmy

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji....