Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kancelaria adwokacka na terenie Łodzi

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń prawnych, możemy doradzić każdemu biznesowi w jego problemach. Wykonujemy prowadzenie spraw w sądzie, tworzenie i analizowanie umów cywilnoprawnych, doradzamy w różnych paragrafach ustaw cywilnych i prawa budowlanego. Zapraszamy na stronę internetową.

Kancelarie adwokackie Łódź

Firma Keller świadczy szeroki wachlarz usług związanych z prawem. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności wykorzystywane dla dobra klientów pozwalają na budowanie zaufania.

Dodatkowo bardzo ważnym elementem taje się ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników, dzięki czemu kancelarie adwokackie Łódź świadczą usługi na najwyższym z możliwych poziomów. Gałęzie prawa takie jak prawo karne cywilne, pracy, ubezpieczeniowe, własności intelektualnej, podatkowe, spadkowe, handlowe i gospodarcze, przewozowe, nieruchomości znajdują specjalistów w szeregach adwokatów, prawników i radców prawnych w firmie Keller. Dla indywidualnych klientów, podobnie jak i dla właścicieli wielkich firm, oraz małych i średnich przedsiębiorstw znajdzie się wielka możliwość bardzo owocnej współpracy .

Obecnie koniecznością jest wybieranie właściwych prawników których celem jest opieka i piecza sprawowana nad naszymi biznesami, dbałość o odpowiednie wprowadzanie zmian zgodnych z nowelizacjami czy ustawami, a także dbałość o dobre imię to konieczność działania na rynkach.

Podobne firmy

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji....