Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Usługi adwokackie w Łodzi

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń prawnych, możemy doradzić każdemu biznesowi w jego problemach. Wykonujemy prowadzenie spraw w sądzie, tworzenie i analizowanie umów cywilnoprawnych, doradzamy w różnych paragrafach ustaw cywilnych i prawa budowlanego. Zapraszamy na stronę internetową.

Adwokat Łódź

Adwokat Keller w swojej ofercie posiada pełną obsługę klientów prywatnych oraz podmiotów gospodarczych różnej wielkości. Specjaliści z różnych dziedzin prawa poprowadzą sprawy klientów między innymi z zakresu prawa podatkowego, przewozowego, cywilnego, budowlanego, spadkowego, handlowego i gospodarczego czy też z prawa pracy. Kancelaria zajmuje się również doradztwem związanym z odszkodowaniami, egzekucją upadłości, zniesieniem współwłasności i konkurencyjnością.

Walczy o sprawy klientów na wszelkiego rodzaju szczeblach postępowania niejednokrotnie doprowadzając do pozytywnego zakończenia trudnych i wyczerpujących postępowań. Sukces Kancelarii Adwokackiej K. Keller oparty jest na najlepszych specjalistach w swoich dziedzinach, którzy cechują się zaangażowaniem, pasją i odpowiednim podejściem do potrzeb klientów, którzy mogą im w pełni zaufać i powierzyć bezpieczeństwo swoje, swoich rodzin i firm. Kancelaria

Adwokacka K. Keller przychodzi na myśl wielu zadowolonym klientom, którzy ją polecają, gdy ktoś szuka odpowiedzi na pytanie związane z zagadnieniem adwokat Łódź. Zapraszamy do współpracy z nami!

Podobne firmy

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji....