Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Adwokaci na terenie Łodzi: kancelarie i radcy prawni

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń prawnych, możemy doradzić każdemu biznesowi w jego problemach. Wykonujemy prowadzenie spraw w sądzie, tworzenie i analizowanie umów cywilnoprawnych, doradzamy w różnych paragrafach ustaw cywilnych i prawa budowlanego. Zapraszamy na stronę internetową.

Adwokaci Łódź

Firma Keller działa na naszym rynku już od wielu lat, zaufanie zdobywane przez lata pracy pozwalają na wskazanie nowoczesnej kancelarii zrzeszającej bardzo wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie prawa.

Szeroka opieka , wiele gałęzi prawa jak choćby prawo pracy, cywilne, karne, podatkowe, handlowe, transportowe, przewozowe, konkurencji, spadkowe, egzekucji i upadłości, odszkodowania, ubezpieczenia znajduje rozwiązania w kancelarii Keller. Stawianie na ciągły rozwój, podnoszenie wiedzy, umiejętności i możliwości powoduje że adwokaci z Keller Łódźdoskonale spełniają wymagania i oczekiwania jakie pojawiają się na naszym rynku. Zarówno klienci indywidualni jak i wielkie przedsiębiorstwa mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo.

W nowoczesnym świecie wszystkie umowy, zmiany, czy rozwiązania jakie podejmujemy powiązane są w bardzo szeroki sposób z prawem, wyjaśnienie pewnych zagrożeń czy konsekwencji niesie nam świadomość czynów z jakimi wiążemy dane rozwiązania. Warto wiedzieć jak wiele może zmienić podejmowany przez nas ruch.

Podobne firmy

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji....