Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Jak osiągnąć sukces opowiada Imigomo

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji. Możesz zmienić sposób myślenia i sprawić, że będziesz mieć udane i satysfakcjonujące życie. Zacznij od warsztatów z imigomo.com, gdzie trener rozwoju osobistego pozwoli sformulować ci Twoją własną drogę kariery i rozwoju. Jak się zmotywować, jakimi etapami dochodzić do celu? Imigomo.com generuje raporty monitorujące Twoją bieżącą pracę nad sobą. Udziela Ci wsparcia i porad umożliwiających sukces.

Jak osiągnąć sukces

Imigomo.com to nowość na polskim rynku aplikacji webowych i mobilnych. Jest to innowacyjne narzędzie, które pozwala wyznaczać i konsekwentnie realizować cele. Aplikacja jest oparta o metodę SMART, czyli sposób formułowania celów w dziedzinie planowania, który jest zbiorem pięciu cech, którymi ma charakteryzować się poprawnie sformułowany cel. Po zalogowaniu użytkownik ma do dyspozycji wiele funkcjonalności: może samodzielnie wyznaczyć cel, może skorzystać z celów Imigomo, czyli przygotowanych przez specjalistów kursów czasowych. Dostępny jest również katalog wyzwań, w obszarze rozwoju osobistego i rywalizacji ze znajomymi. Platforma wyposażona jest również w część społecznościową, w której zamieszczane są tymczasowe wyzwania. Współuczestniczący dzielą się ze sobą przemyśleniami, inspirują siebie nawzajem i dodają innym motywacji. Mogą też wzajemnie obserwować swoje wyniki i otrzymywać nagrody za własne osiągnięcia. Aplikacja Imigomo jest odpowiedzią na pytanie - jak osiągnąć sukces?

Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń...