Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Pewność jako czynnik rozwoju osobistego

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 31.10.2015

Zmień swoje życie na lepsze. Każdy sukces zaczyna się w głowie, od wizualizacji celu, podjęcia decyzji o jego realizacji. Możesz zmienić sposób myślenia i sprawić, że będziesz mieć udane i satysfakcjonujące życie. Zacznij od warsztatów z imigomo.com, gdzie trener rozwoju osobistego pozwoli sformulować ci Twoją własną drogę kariery i rozwoju. Jak się zmotywować, jakimi etapami dochodzić do celu? Imigomo.com generuje raporty monitorujące Twoją bieżącą pracę nad sobą. Udziela Ci wsparcia i porad umożliwiających sukces.

Jak być pewnym siebie

Na naszej stronie dostępna jest nowoczesna aplikacja, która może być użytkowana również za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Celem naszej aplikacji jest zapewnienie wszystkim użytkownikom, którzy zainteresowani są realizowaniem działań mających na celu rozwój osobisty dostęp do możliwości zarówno ustalenia indywidualnie dopasowanej ścieżki rozwoju osobistego.

Jednocześnie nasza aplikacja zapewnia również dostęp do zespołu trenerów personalnych, którzy mają również na celu zapewnienie naszym użytkownikom możliwości przygotowania szkoleń jak być pewnym siebie, które będą w pełni dopasowane do wyznaczonych przez użytkowników naszej aplikacji celów związanych z rozwojem osobistym. Nasza aplikacja zapewnia coaching oraz motywowanie ze strony trenerów personalnych.

Jednocześnie nasi użytkownicy mogą w sposób regularny kontrolować zarówno podejmowanie działania w ramach ścieżki rozwoju osobistego a jednocześnie sprawdzanie efektów podejmowanych działań, co pozwala na skuteczne realizowanie wyznaczonej ścieżki rozwoju osobistego.

Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Grupa adwokatów K. Keller służy pomocą w wszelakich pojęciach dotyczących prawnych porad dla osób fizycznych jak i firm. Dzięki długoletniemu stażowi i dużemu zakresowi doświadczeń...